Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Atklāj tūrisma akciju "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"

3. maijā Jonišķos, Lietuvā, tikās Latvijas un Lietuvas pierobežu pašvaldību vadītāji, lai parakstītu tūrisma projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2019” sadarbības līgumu. Akciju un tūrisma maršrutu jau trešo gadu veido un organizē Bauskas, Vecumnieku, Iecavas, Rundāles novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

DSC 0114 Medium

Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā un popularizēt tūrisma apskates objektus un pasākumus. Akcija norisinās no 1. maija līdz 30. septembrim.

Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan ar savām ģimenēm, gan draugiem un klasesbiedriem! Piedalīties akcijā var jebkurš Latvijas un Lietuvas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 12 gadu vecumu.

Šogad ir nedaudz mainīta ierastā kārtība - lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie akcijas objekta - jāuztaisa pašbilde (selfijs) vai jāpalūdz, lai kāds nofotografē. Visi maršrutā iekļautie objekti ir pieejami jebkurā diennakts laikā un bez maksas. Savukārt, akcijas zīmogu varēsiet saņemt Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam! Svarīgi, lai bilde būtu fotografēta akcijas norises laikā (būs jāuzrāda laika zīmogs – datums, laiks).

Maršruta un akcijas brošūrā pieejama informācija par 24 akcijas objektiem, pasākumiem un papildus apskates vietām kopīgajā maršrutā. Akcijas norises laikā dalībniekiem jāapmeklē vismaz 16 objekti, kas iekļauti apceļošanas akcijā.

Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros līdz  1. oktobrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no 16 balvām -  velosipēdu vai dāvanu karti romantiskām pusdienām vai nakšņošanai.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 12. oktobrī Iecavā, līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.

 

"Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! 2019" brošūra

 

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933