Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Gatavojas dalībai tūrisma izstādē “Balttour 2018”

No 2. līdz 4. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsala, notiks ikgadējā tūrisma izstāde “Balttour 2018”. Vecumnieku Bauskas, Iecavas, un Rundāles novadu tūrisma speciālisti izstādē startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus.

Šogad Zemgales stenda noformējumam oriģinalitāti piešķirs gan krāsu gamma, gan tēma "Zemgale aicina" ar iespēju nosūtīt pastkarti. Katrai pašvaldībai ir īpaši izveidota krāšņa pastmarka, kas sevī ietver pašvaldības nosaukumu, ģerboni un konkrētajai teritorijai visraksturīgākā tūrisma objekta vai ainavas fotoattēlu. Gatavojoties izstādei, ir izgatavotas arī 22 veidu drukātas pastkartes, kuras bez maksas kā sveicienu varēs nosūtīt kādam īpašam cilvēkam, aicinot viņu apceļot šo vietu, tikai jāatceras paņemt līdzi drauga pasta adrese. Pastkarti turpat stendā varēs arī iemest speciālā pastkastītē, bet organizatori pēc izstādes slēgšanas nodrošinās tās nosūtīšanu adresātam.

Kā ierasts, stendā strādās zinoši tūrisma speciālisti no pašvaldībām un galvenajiem tūrisma objektiem, kuri stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem gan savos, gan Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada objektos.

Šogad īpašs akcents izstādē tiks likts uz tūrisma maršrutiem un spēlēm. Izstādes apmeklētājiem tiks prezentēts jaunais buklets “Tūrisma maršruti Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”, būs iespēja uzspēlēt Rundāles pils muzeja otro galda spēli “Zosu spēle Rundāles pilī pie hercogienes” un īpašo Bauskas riekstu spēli. Tās uzvarētajiem būs iespēja iegūt kādu balvu no “pārsteiguma kastes” – balviņas no visām pudura pašvaldībām, kā arī dāvanu kartes un suvenīrus no Rundāles pils, Bauskas Motormuzeja, Bauskas muzeja, Bauskas rātsnama, Bauskas alus.

Izstādes apmeklētājiem būs pieejami dažādi tūrisma materiāli, tradicionālo un lielāko pasākumu plāns. Īpaši izcelti tiks Bauskas vasaras pasākumi un Vecumnieku novada Meteņi. Piektdien un svētdien būs iespējams nogaršot “Bauskas alus” jaunos dzērienus.

Tiekamies pie Bauskas pudura kopējā Zemgales stendā! Sociālo mediju lietotāji aicināti izmantot tēmturi #ZemgaleAicina un #BauskaAicina, daloties ar iespaidiem par izstādi vai ceļojumiem pa Zemgali.

Inese Turkupole-Zilpure,
Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933