Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicina pieteikties laivu braucienam pa Misas upi

Vecumnieku Tūrisma informācijas punkts aicina piedalīties Baldones Tūrisma informācijas punkta organizētajā laivošanas pasākumā šo svētdien, 17.maijā, kas sāksies Vecumnieku novadā laivotāju iecienītā maršruta sākumpunktā no viesu nama “Satekas” Zvirgzdē, netālu no Misas un Zvirgzdes upju satekas.

Sākums plkst. 10.00. Izstrādāti divi iespējamie maršruti - līdz Stūriem (ilgums 3 stundas) vai līdz A7 (ilgums papildus ~2-3 stundas). 

Pieejamas divvietīgās un trīsvietīgās laivas. Dalības maksa – 25 euro par laivu.

Ņemot vērā situāciju valstī, maksimālais braucēju skaits ir 25, kā arī vienā laivā drīkst pulcēties tikai vienas ģimenes/mājsaimniecības locekļi. Brauciens notiks, ja tiks pieteiktas vismaz 6 laivas.

Laivu braucienam iespējams pieteikties līdz ceturtdienai, 14.maijam, plkst. 12.00 - https://forms.gle/dRHtKU8Fz8XRbdBGA . Dalība tiks apstiprināta 14.maijā plkst. 13.00 ar SMS un e-pasta ziņas palīdzību.

Baldones novada dome aicina izmantot iespēju pavadīt svētdienas dienu brīvā dabā, tādēļ laivotājiem noorganizēs gidu un sarūpēs pusdienas zupu ar siltu tēju.

Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus - jāģērbjās silti un tā, lai var izbaudīt braucienu arī tad, ja līst. Arī bērniem kāda apģērba papildkārta mugursomā noderēs. Ņemam līdzi siltas tējas termosā. Braucienā var gadīties pāri upei sakrituši koki un var rasties nepieciešamība pārcelt laivas pa sauszemi.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar "Jenču laivām".

 

Pasākuma informatīvais apraksts pieejams Baldones pašvaldības mājaslapā, kā arī vietnē Facebook.

 

Informāciju sagatavoja tūrisma organizatore Irina Sietiņa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933