Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Atklāta tūrisma maršruta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē” akcija

Saulainā 1. maija dienā Pakrojā svinīgā pasākumā ar dejām, aizraujošiem un pārgalvīgiem velosipēdistu trikiem atklāta kopīgā tūrisma maršruta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē” akcija. Astoņi gaumīgi smilšu krāsas velosipēdi tika papildināti ar pašvaldības vadītāju parakstiem, kas tūrisma akcijas noslēgumā 13. oktobrī Bauskā nonāks pie kāda no ceļotājiem.

Akciju otro gadu organizē Vecumnieku, Bauskas, Iecavas, Rundāles novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā. Maršruta brošūrā pieejama informācija par 48 apskates vietām un pasākumiem. Tie, kuri savāks zīmogus no akcijas vietām un sarīkojumiem, aicināti aizpildītās akcijas kartes iesniegt tūrisma informācijas centros Bauskā, Biržos, Pakrojā, Pasvalē vai Jonišķos līdz 27. septembra plkst.16:00. Čaklākie ceļotāji izlozē pretendēs uz kādu no balvām.

IMG 8594

Akcijas dalībnieki aicināti publicēt un dalīties ar iespaidiem sociālajos medijos, lietojot mirkļbirku #kaiminizemgale, kā arī sūtīt attēlus un atsauksmes uz e-pastu .

Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole Zilpure pateicas pašvaldībām par līdzfinansējumu, sponsoriem un akcijas atbalstītājiem, bez kuriem projekts nebūtu iespējams. Akcijas dalībnieku atsauksmes no pagājušā gada rāda, ka cilvēkiem ideja patīk, atzīst I.Turkupole-Zilpure.

IMG 8630

 Vairāk informācijas ŠEIT.

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933