Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Kafejnīca "Sēdnīca"

Sednica mix

Adrese: Rīgas iela 24 a, Vecumnieki, Vecumnieku nov., LV-3933

Tālrunis: +371 26456639 

E-pasts: 

facebook.com/sēdnīca

Kafejnīca Vecumnieku centrā. Vienkāršs un gaumīgs interjers, kurā baudīt tradicionālo latviešu virtuvi. Porcijas lielas, plašs ēdienu piedāvājums. Var uzņemt 40 cilvēkus ikdienā un galda klājumu nodrošināt līdz pat 65 personām. Klāj galdus banketiem un mielastiem uz vietas vai izbraukumos un(vai) pie dabas. Izīrē telpas pasākumiem.

Kafejnīca "Pie Mēmeles"

Adrese: Rīgas iela 1, Skaistkalne, Vecumnieku nov., LV-3924Skaistkalne kafe

Tālrunis: +371 28632375

Kafejnīca Skaistkalnes centrā, Mēmeles upes krastā pie pašas Lietuvas robežas. Vienkāršs, bet mājīgs ēdnīcas tipa interjers, laipna, atsaucīga apkalpošana. Tradicionāla latviešu un lietuviešu virtuve, galvenais trumpis – cepelīni. Uzņem tūristu grupas līdz 50 personām.  Klāj viesību galdus blakus esošajā banketu zālē.

Krodziņš "Pie Lielās Karotes"

Adrese: Rīgas iela 20, Vecumnieki, Vecumnieku nov., LV-3933Liela karote aaraa

Tālrunis: +371 29423143

E-pasts:  

Krodziņš atrodas Vecumnieku centrā. Interjerā izmantoti vēsturiski lauku sadzīves priekšmeti, vēsā laikā tiek kurināts kamīns, pastiprinot lauku māju atmosfēru. Uzņem tūristu grupas līdz 70 personām. Vasarā ir āra galdiņi līdz 20 vietām. Piedāvā kompleksās pusdienas. Tradicionāla virtuve ar pašu ceptām plātsmaizēm un pīrādziņiem.

Kafejnīca "Drava"

Vecumnieki kafe iekstelpa

Adrese: Rīgas iela 26, Vecumnieki, Vecumnieku nov., LV-3933

Tālrunis: +371 28291809

E-pasts:

 Kafejnīca atrodas Vecumnieku centrā ar 20 vietām. Vienkāršs, bet mājīgs ēdnīcas tipa interjers, laipna, atsaucīga apkalpošana. Tradicionāla latviešu virtuve. Bagātīgs uz vietas ceptu konditorejas izstrādājumu klāsts, kā arī visa veida kafijas- espresso, kapucino, u.c.

Klāj galdus banketiem un mielastiem.

Uzkodu kafejnīca "La Route"

Adrese: DUS «Neste», Rīgas iela 1, Vecumnieki La route1

 

Vecumniekos, degvielas uzpildes stacijā (DUS) «Neste» mājīgs neliels kiosks ar garšīgu tēju , uzkodām un augstas kvaitātes Segafredo kafiju: piedāvājumā melna, balta kafija, kā arī “latte”, kapučino, espresso un citi kafijas paveidi ar pašu putoto pienu.

Alus darītava "Vecmuiža"

Adrese: Liepu iela 3, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, LV-3933Vecmuizas alus

Tālrunis: +371 20292122

E-pasts: 

Mājaslapa: www.vmuiza.lv

Maza alus darītava Vecumniekos. Vecmuižas alu izceļ izsmalcināta garša, sūrs svaigums, rūgtens apiņu aromāts un autentiska brūvētā produkta tīrība. Ražošanā izmanto tīru artēzisko ūdeni, apiņu rogas un augstas kvalitātes iesalu.  Vecmuižas alus darītavas katlus un tvertnes mazgā un dezinficē ar 110ºC karstu tvaiku, nelietojot ķīmiskas vielas.

Ražošana pēc pieprasījuma un sezonāli.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933