Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Zemgales Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar META Advisory aicinu Jūs piedalīties semināru ciklā par Eiropas Zaļo kursu, kas notiks 09.09.2021. un 17.09.2021 pl.12.00 – 13.30 platformā ZOOM.

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) arī šogad aicinām pieteikt dalību Mehatrons-2021, kas notiks 4.SEPTEMBRĪ Pasta salā- Jelgavā no 10.00.

Zemgales Plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar pašvaldībām, izglītības iestādēm un uzņēmējiem jau trešo gadu organizē konkursu “Radoša Zemgale”, kura ietvaros uzņēmēji, biedrības un tūrisma pakalpojuma sniedzēji uzdod uzdevumu un skolēni no 5.-12.klasei veido darbus atbilstoši uzdevumam.

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada domes ir uzsākušas kopīgu attīstības plānošanas darbu un izstrādā jaunveidojamā Bauskas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju (IAS) un attīstības programmu (AP).

2021.gada 31.maijā noslēdzās otrais biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2021” pieteikumu iesniegšanas termiņš. Šā gada 9.jūnijā konkursa vērtēšanas komisija tikās ar četriem konkursa pretendentiem. Tikšanās tika organizēta attālināti tiešsaistes platformā, lai detalizētāk uzzinātu par katra pretendenta pieteikto biznesa ideju un izvērtētu atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem. Vērtēšanas komisijas lēmuma rezultātā, atbalstu finansējuma saņemšanai saņēma divi uzņēmēji.

2021.gada 31.martā noslēdzās pirmais biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2021” pieteikumu iesniegšanas termiņš, kurā savus pieteikumus iesniedza 7 pretendenti. Šā gada 13.aprīlī konkursa vērtēšanas komisija tikās ar pretendentiem attālināti tiešsaistes platformā, lai detalizētāk uzzinātu par katra pretendenta pieteikto biznesa ideju un izvērtētu atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem. Vērtēšanas komisijas lēmuma rezultātā, līgums par finansējuma piešķiršanu tika noslēgts ar četriem uzņēmējiem.

Zemgales mazie un vidējie ražojošie uzņēmumi ir aicināti pieteikties digitalizācijas treniņam Kickstart, kas startēs 11. maijā un ļaus uzņēmumiem izvērtēt, kā ar dažādiem digitāliem rīkiem attīstīt savu biznesu. Treniņu rīko Latvijas IT klasteris sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu, un pieteikšanās tam ir atvērta līdz 30. aprīlim: https://ej.uz/kickstartzemgale

Pēc aprīļa mēnesī notikušajām komisijām, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubators apstiprinājis atbalsta sniegšanu 7 jauniem uzņēmumiem inkubācijas programmā un 26 biznesa ideju autoriem pirmsinkubācijas programmā, no kuriem 6 ir diasporas dalībnieki.

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina apmeklēt LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies 22.-23. aprīlī speciāli izveidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Jelgavā. Pasākuma apmeklējums ir bezmaksas.

Šajā pavasarī 854 jaunie uzņēmēji pieteikušies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoru sniegtajam atbalstam - no tiem 339 inkubācijas (INK) programmai un 515 pirmsinkubācijas (PINK) programmai. LIAA Jelgavas biznesa inkubators saņēmis rekordlielu pieteikumu skaitu, abām atbalsta programmām kopā pieteikušies 88 jaunie uzņēmēji.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933