Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

Pēdējā novembra piektdienā, greznajā Rundāles pils Baltajā zālē, ceturto reizi notika Zemgales plānošanas reģiona  un tā struktūrvienības Uzņēmējdarbības centra organizētais pasākums «Gada uzņēmējs Zemgalē 2019».

Latvija ir starp pēdējām piecām valstīm Eiropas Savienībā ar visvājākajām prasmēm digitālo tehnoloģiju izmantošanā uzņēmējdarbībā, apliecina jaunākais ES Digitālās ekonomikas un sabiedrības indekss (DESI, 2019). Lai palīdzētu mazajiem un vidējiem Latvijas uzņēmumiem attīstīt IT risinājumus savos uzņēmumos, LIKTA kopā ar partneriem uzsāk izglītojošu kampaņu Gudrā Latvija.

Janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2019”, kur kopējais apgūstamais finansējums ir 6000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir līdz 1500,00 EUR.

Vecumnieku novada dome paziņo, ka 2019. gada 25. oktobrī plkst.10.30 Rīgas ielā 29A Vecumnieku pagastā Vecumnieku novadā (domes sēžu zāles telpās, pagraba stāvā) notiks pašvaldības nekustamā īpašuma „Rīgas iela 34” nedzīvojamo telpu – Nr.1, 2, 6 un tām piederošo proporcionāli attiecināmo zemesgabala domājamo daļu nomas tiesību pirmā mutiskā izsole ar augšupejošu soli.

Vecumnieku novada dome paziņo, ka 2019. gada 25. okobrī plkst.10.00 Rīgas ielā 29A Vecumnieku pagastā Vecumnieku novadā (domes sēžu zāles telpās, pagraba stāvā) notiks pašvaldības nekustamā īpašuma „Rīgas iela 34” nedzīvojamās telpas Nr.3  2325/4650 (½) domājamo daļu

un tām piederošo proporcionāli attiecināmo zemesgabala domājamo daļu nomas tiesību pirmā mutiskā izsole ar augšupejošu soli.

24. oktobrī pulksten 10.00 Vecumnieku tautas nama (Rīgas iela 5, Vecumnieki) mazajā zālē notiks informatīvā diena lauksaimniekiem.

2019.gada septembrī Vecumnieku novada iedzīvotāji tika aicināti piedalīties aptaujā un izteikt viedokli par uzņēmējdarbības jomām un pakalpojumiem, ko Vecumnieku novadā būtu nepieciešams ieviest vai attīstīt.

Lai veicinātu Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) lietojamību un sniegtu atbalstu sistēmas lietošanā, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) līdz gada beigām organizēs bezmaksas informatīvus reģionālus seminārus un vebinārus projektētājiem, tehnisko noteikumu izdevējiem un būvniekiem par BIS funkcionalitāti, darbības iespējām un sistēmas lietošanas ieguvumiem.

 Tiek rīkots 5. oktobrī brauciens uz lauksaimniecības un meža tehnikas izstādi “Rāmavā”. Dalības maksa 5.00 EUR (pieci eiro).

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) atbalsta Labklājības ministrijas plānu no nākamā gada samazināt bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933