Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs aicina iedzīvotājus iesniegt pretendentus pašvaldības konkursa “Bauskas novada Uzņēmēju gada balva” nominācijā “Labākais darba devējs”.

Ja Jums ir šāda iespēja palīdzēt, lūdzam sazināties ar Jāni Kalinku un sniegt informāciju par darba iespējām Ukrainas civiliedzīvotājiem savā uzņēmumā.

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Zemgales Uzņēmējdarbības centru 12. maijā, sākot no pulksten 10, dienas garumā organizē Biznesa atbalsta dienu uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”, kas notiks klātienē, Svētes ielā 33. Pasākums ir bez dalības maksas, taču vietu skaists ir ierobežots, tāpēc līdz 6. maijam jāaizpilda elektroniskās reģistrācijas anketa – šeit.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators izziņo 2022. gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus no Jelgavas pilsētas, Bauskas, Dobeles un Jelgavas novada pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

Bauskas novada uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs aicina ikvienu novada uzņēmēju pierakstīties aktualitāšu saņemšanai e-pastā, lai uzzinātu par plānotajiem pasākumiem, atbalsta instrumentiem un citu uzņēmējiem noderīgu informāciju!

20. janvārī plkst. 15.00 tiešsaistē (ZOOM) notiks iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST” jaunajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) LIAA Jelgavas biznesa inkubators aicina biznesa ideju autorus un citus interesentus uz pieredzes pasākumu, kurā ražošanas uzņēmēji dalīsies ar neveiksmes piemēriem, kas iedvesmojuši augt un attīstīties.

Arī šogad, tie saimnieciskās darbības veicēji (t.sk. mikrouzņēmumu nodokļa maksātāji) un autoratlīdzību saņēmēji, kuri nav darba ņēmēji un prognozē, ka viņu saimnieciskās darbības ienākumi nesasniegs 500 eiro mēnesī vai 1500 eiro ceturksnī, var izvēlēties neveikt minimālās obligātās sociālās iemaksas. Lai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) neaprēķinātu šīs iemaksas, cilvēkam savlaicīgi jāiesniedz VID apliecinājums par nākamā ceturkšņa plānotajiem ienākumiem.

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumam, kas tiek organizēts partnerībā ar SIA Factris un notiks 15. decembrī tiešsaites platformā Zoom, no plkst. 13.00 līdz 15.30.

Aicinām piedalīties bezmaksas vebinārā "Ideju vadība produktu attīstībai".
Vebinārs notiks piektdien, 10. decembrī, no plkst. 9.30. līdz 12.30

15. decembrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Factris Latvija organizē Zemgales Biznesa dienu.

 

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933