Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

20. janvārī plkst. 15.00 tiešsaistē (ZOOM) notiks iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST” jaunajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) LIAA Jelgavas biznesa inkubators aicina biznesa ideju autorus un citus interesentus uz pieredzes pasākumu, kurā ražošanas uzņēmēji dalīsies ar neveiksmes piemēriem, kas iedvesmojuši augt un attīstīties.

Arī šogad, tie saimnieciskās darbības veicēji (t.sk. mikrouzņēmumu nodokļa maksātāji) un autoratlīdzību saņēmēji, kuri nav darba ņēmēji un prognozē, ka viņu saimnieciskās darbības ienākumi nesasniegs 500 eiro mēnesī vai 1500 eiro ceturksnī, var izvēlēties neveikt minimālās obligātās sociālās iemaksas. Lai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) neaprēķinātu šīs iemaksas, cilvēkam savlaicīgi jāiesniedz VID apliecinājums par nākamā ceturkšņa plānotajiem ienākumiem.

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumam, kas tiek organizēts partnerībā ar SIA Factris un notiks 15. decembrī tiešsaites platformā Zoom, no plkst. 13.00 līdz 15.30.

Aicinām piedalīties bezmaksas vebinārā "Ideju vadība produktu attīstībai".
Vebinārs notiks piektdien, 10. decembrī, no plkst. 9.30. līdz 12.30

15. decembrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Factris Latvija organizē Zemgales Biznesa dienu.

 

Ik gadu rudenī Zemgales Plānošanas reģions un Uzņēmējdarbības atbalsta centrs organizē krietnāko uzņēmēju godināšanu. Tas ir laiks, kad lauksaimnieki var nedaudz atvilkt elpu, jo gada lielākie darbi ir apdarīti, kā arī pārtikas ražotāji un citi uzņēmēji var atskatīties uz aizvadīto gadu, izvērtēt paveikto un plānot ieceres nākamajam darba cēlienam.

Aicināt iesniegt pieteikumus konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2021”. Lai godinātu tos, kas neatlaidīgi strādājuši, gūstot panākumus eksportā, inovāciju ieviešanā, kā arī radījuši tādus tūrisma produktus, kas spēj gūt atzinību arī ārpus Latvijas robežām, LIAA kopīgi ar Ekonomikas ministriju un Latvijas Eksportētāju asociāciju “The Red Jackets” rīko konkursu “Eksporta un inovācijas balva 2021”.

2020.gada janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja konkursu „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva”, kurā tika pieteikti uzņēmumi, kas iepriekšējā kalendārajā gadā (2019.gadā) savā jomā bija labākie un veiksmīgākie, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību un veicinot uzņēmēju pazīstamību.

Zemgales Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar META Advisory aicinu Jūs piedalīties semināru ciklā par Eiropas Zaļo kursu, kas notiks 09.09.2021. un 17.09.2021 pl.12.00 – 13.30 platformā ZOOM.

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) arī šogad aicinām pieteikt dalību Mehatrons-2021, kas notiks 4.SEPTEMBRĪ Pasta salā- Jelgavā no 10.00.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933