Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Topošos uzņēmējus aicina uz semināru

Jelgavas novada pašvaldība 22.novembrī  jau trešo gadu gan esošos, gan topošos uzņēmējus aicinās uz radošu semināru "Biznesa iespēju un iedvesmas diena”!

Pasākuma laikā interesenti varēs izzināt jaunākās biznesa iespējas, iepazīties ar uzņēmēju iedvesmas stāstiem, kā arī šajā pasākumā tiks godināti biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Jelgavas novadā 2018” laureāti.

 Uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies «Tīreļu dzītuves» saimnieki Jolanta Lapiņa un Jānis Evelons, kā arī uzņēmuma «AnaZana» pārstāvis, kurš iepazīstinās arī ar web risinājumu produktu, pakalpojumu un aktivitāšu portāla izveidē. Vēl vienu iedvesmas stāstu semināra dalībniekiem būs sarūpējis  gan Arturs Gailītis no «Viedi», gan Oskars Ikers no SIA “JOE”. Tāpat seminārā uzstāsies Laura un Andis Arnicāni, kuri lekcijā iepazīstinās ar «Zero Waste» filozofiju, piedāvājot arī praktiskus padomus. Bet lektors Oskars Priede stāstīs par to, kā pārliecinoši prezentēt sevi un savu biznesu.

 Seminārā lauku partnerības «Lielupe» vadītāja Līga Švānberga stāstīs par uzņēmēju iespējām «Leader» projektos, bet valsts attīstības finanšu institūcijas «Altum» Zemgales reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa – par to, kā pārdomāti plānot un finansēt savu biznesa ideju.

 Kā arī pasākumā piedalīsies pārstāvji no Valsts ieņēmumu dienesta, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku partnerības “Lielupe”, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora, Zemgales Uzņēmējdarbības centra, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Balsts attīstības finanšu institūcijas “Altum”, LLU Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļas.

Pasākuma notiks Jelgavā, Akadēmijas ielā 10, Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, no plkst.10:00 – 15:00. 
Pieteikšanās Biznesa iespēju un iedvesmas dienai, aizpildot elektronisko pieteikšanās veidlapu līdz 16.novembrim:   https://goo.gl/forms/yeCRnRIC36rVcnab2 Dalība: bez maksas
Pasākuma programma šeit: https://ej.uz/q8jv   

 Uz tikšanos Biznesa iespēju un iedvesmas dienā - vietā, kur satiekas jaunie uzņēmēji, pieredzes bagātāki uzņēmēji un atbalsta institūcijas.

Vietā, kur dalīties pieredzē, atrast sadarbības partnerus un gūt iedvesmu jauniem izaicinājumiem! 

Ilze Matusa
Jelgavas novada pašvaldības
Attīstības nodaļas vadītāja
T.63048464, Mob.t. +371 27234151
e-pasts: 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933