Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noslēdzies trešais biznesa ideju konkursa „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2018” pieteikumu termiņš

Janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2018”, kur kopējais apgūstamais finansējums ir 6000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir līdz 1500,00 EUR.

Konkurss notiek no 2018. gada 1. janvāra līdz 30. novembrim un tam ir noteikti 4 pieteikšanās termiņi:

2. janvāris – 29. marts;

3. aprīlis – 29. jūnijs;

2. jūlijs – 28. septembris;

1. oktobris – 30. novembris.

Šobrīd rit pēdējais biznesa ideju pieteikumu iesniegšanas termiņš, kas noslēgsies 30.novembrī.

Trešā pieteikuma termiņā biznesa idejas pieteikumu iesniedza viens pretendents - Kaspars Timulis, kurš ar vērtēšanas komisiju tikās  15.oktobrī un prezentēja savu biznesa ideju. K.Timulis plāno izveidot jaunu tūrisma pakalpojumu, piedāvājot telšu vietas labiekārtotā teritorijā Skaistkalnes pagastā. Projekta ietvaros uzņēmējs iecerējis labiekārtot telšu laukumu 20 vietām un piknika vietu. Tālākās nākotnes ieceres ir izveidot arī treileru novietnes. Tūristu ērtībām ir plānots uzbūvēt servisa ēku ar auksto, karsto ūdeni, elektrību un labierīcībām. Lauku saimniecības teritorijā ir paredzēta arī lauksaimniecības dzīvnieku apskate.

Vērtēšanas komisija, uzklausot un izvērtējot pretendenta biznesa ideju, atbalstīja K.Timuļa uzņēmējdarbības ieceri, projektam piešķirot 750,00 EUR lielu finansējumu.

Aicinām visus interesentus piedalīties, pieteikt savu biznesa ideju un pretendēt uz pašvaldības finansējumu savas biznesa idejas īstenošanai! Vēl var paspēt pieteikties ceturtajam biznesa ideju konkursa pieteikumu pieņemšanas termiņam.

Šobrīd kopējais pieejamais konkursa finansējums ir 3500,00 EUR.

Pretendentiem noteiktās prasības un nosacījumi, atbalstāmās un neatbalstāmās izmaksas, kā arī vērtēšanas kārtība aprakstīta konkursa nolikumā.

Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 63920596, e-pasts: . 

 

Sagatavoja:  Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore
Tālr. 63920596; e-pasts:

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933