Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noslēdzies pirmais biznesa ideju konkursa „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2019” pieteikumu termiņš

Janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2019”, kur kopējais apgūstamais finansējums ir 6000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir līdz 1500,00 EUR.

Konkurss notiek no 2019. gada 1. janvāra līdz 29. novembrim un tam ir noteikti 4 pieteikšanās termiņi:

1. 2. janvāris – 29. marts;

2. 1. aprīlis – 28. jūnijs;

3. 1. jūlijs – 30. septembris;

4. 1. oktobris – 29. novembris.

Šobrīd rit otrais biznesa ideju pieteikumu iesniegšanas termiņš, kas noslēgsies 28.jūnijā.

Pirmajā pieteikumu termiņā biznesa idejas pieteikumu iesniedza viens pretendents – Mārtiņš Mediņš, kurš ar vērtēšanas komisiju tikās  18.aprīlī un prezentēja savu biznesa ideju. M.Mediņš ir brīvdabas muzeja “Ausekļu dzirnavas” saimnieks. Muzeja mērķis ir saglabāt latviešu seno kultūras un sadzīves mantojumu, lai šodienas un nākošajām paaudzēm būtu iespēja gūt priekšstatu par tā laika Latvijas lauku sētas dzīvi. Vairāk kā 10 gadu darbības laikā muzejs kļuvis atpazīstams novadā un plašāk Latvijā, organizējot ikgadējos sējas un pļaujas svētkus, rīkojot pasākumus jaunlaulātajiem un piedāvājot apmeklētājiem dažādas aktivitātes un atpūtas iespējas. Lai attīstītu muzeja pakalpojumu klāstu un nodrošinātu muzeja apmeklētājiem komfortablus apstākļus, projekta ietvaros paredzēts ieviest jaunu produktu/pakalpojumu – ēdināšana, piedāvājot kafiju vai tēju un uz vietas ceptas pankūkas ar piedevām. Ieceres īstenošanai paredzēts iegādāties kafijas automātu un profesionālo elektrisko pankūku cepamo pannu. Ēdināšanas pakalpojumus plānots sniegt vēsturiskajā 1900.gadā būvētajā cara zaldāta dzīvojamajā mājā, kas pašlaik tiek restaurēta un uzstādīta muzeja teritorijā netālu no ieejas vārtiem.

Vērtēšanas komisija, uzklausot un izvērtējot pretendenta biznesa ideju, atbalstīja M.Mediņa biznesa idejas pieteikumu, projektam nosakot  finansējumu 1000,00 EUR apjomā, kas ir maksimālais pieejamais finansējums saimnieciskās darbības veicējiem, kas reģistrējuši saimniecisko darbību ilgāk kā 18 mēnešus pieteikumu vērtēšanas brīdī.

Aicinām visus interesentus piedalīties, pieteikt savu biznesa ideju un pretendēt uz pašvaldības finansējumu savas biznesa idejas īstenošanai!

Šobrīd kopējais pieejamais konkursa finansējums ir 5000,00 EUR.

Pretendentiem noteiktās prasības un nosacījumi, atbalstāmās un neatbalstāmās izmaksas, kā arī vērtēšanas kārtība aprakstīta konkursa nolikumā.

Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 63920596, e-pasts: . 

 

Sagatavoja:  Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore
Tālr. 63920596; e-pasts:

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933