Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Sākusies jauna biznesa ideju konkursa pirmo pieteikumu pieņemšana

Lai radītu interesi par uzņēmējdarbības aizsākšanu vai esošās uzņēmējdarbības attīstīšanu un veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, Vecumnieku novada dome izsludinājusi biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2018”.

Konkurss tiek rīkots pirmo reizi un tajā varēs piedalīties gan fiziskas personas, kuras ir gatavas uzsākt uzņēmējdarbību Vecumnieku novada administratīvajā teritorijā, gan uzņēmumi, kas reģistrēti Latvijas republikas Uzņēmumu reģistrā ar juridisko adresi Vecumnieku novadā un savu faktisko darbību veic Vecumnieku novada administratīvajā teritorijā.

Konkursa īstenošanai piešķirtais finansējums ir EUR 6000,00 no pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir 1500 EUR, ja tā ir fiziska persona, kura ir gatava uzsākt uzņēmējdarbību Vecumnieku novada administratīvajā teritorijā, vai uzņēmums, kas reģistrēts Latvijas republikas Uzņēmumu reģistrā ne ilgāk kā 18 mēnešus. Ne vairāk kā 1000 EUR lielu finansējumu varēs saņemt uzņēmumi, kas reģistrēti Latvijas republikas Uzņēmumu reģistrā ilgāk nekā 18 mēnešus jaunu un inovatīvu uzņēmējdarbības virzienu attīstīšanai.

Biznesa ideju konkursā apstiprinātie pretendenti piešķirto finansējumu varēs izmantot specifiskas tehnikas vai iekārtas iegādei, dažādu ārpakalpojumu izdevumu segšanai (piemēram, grāmatvedības, jurista, uzņēmuma reģistrācijas, bankas konta atvēšanas izmaksas), interneta mājas lapas izstrādei, telpu remontam, specifiska rakstura darbaspēka apmācībām un citām pamatotām vajadzībām, kuras apstiprina konkursa vērtēšanas komisija.

Konkurss notiek no 2018. gada 1. janvāra līdz 30. novembrim un tam ir noteikti 4 pieteikšanās termiņi:

  • 2. janvāris – 29. marts;
  • 3. aprīlis – 29. jūnijs;
  • 2. jūlijs – 28. septembris;
  • 1. oktobris – 30. novembris.

Projektu pieteikumi tiks pieņemti līdz brīdim, kamēr konkursa īstenošanai pieejamais finansējums tiks izlietots pilnā apmērā līdz nākošās kārtas uzsākšanas datumam.

Pretendentiem noteiktās prasības un nosacījumi, atbalstāmās un neatbalstāmās izmaksas, kā arī vērtēšanas kārtība aprakstīta pdfKONKURSA NOLIKUMĀ.

Konkursa pieteikumā pretendentiem būs jāiesniedz:

  1. aizpildīta docxkonkursa pieteikuma veidlapa;
  2. aizpildīta docxbiznesa idejas apraksta veidlapa un docxbiznesa idejas finansiālās daļas apraksta veidlapa, ne vairāk kā 5 lapas;
  3. pretendenta jeb projekta vadītāja biogrāfijas apraksts (CV);
  4. komercsabiedrības reģistrācijas apliecības kopija (ja iesniedzējs ir juridiska persona).

Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 63920596, e-pasts: . 

Alīna Žukauska,
projektu koordinatore
63920596

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933