Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noslēdzies trešais biznesa ideju konkursa „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2019” pieteikumu termiņš

Janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2019”, kur kopējais apgūstamais finansējums ir 6000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir līdz 1500,00 EUR.

Konkurss notiek no 2019. gada 1. janvāra līdz 29. novembrim un tam ir noteikti 4 pieteikšanās termiņi:

1. 2. janvāris – 29. marts;

2. 1. aprīlis – 28. jūnijs;

3. 1. jūlijs – 30. septembris;

4. 1. oktobris – 29. novembris.

Šobrīd rit pēdējais biznesa ideju pieteikumu iesniegšanas termiņš, kas noslēgsies 29.novembrī.

Trešajā pieteikumu termiņā biznesa idejas pieteikumus iesniedza divi pretendenti, kuri ar vērtēšanas komisiju tikās 14.oktobrī un prezentēja savas biznesa idejas.

Viena no pretendentēm, SIA “LaRoute” īpašniece Kristiāna Reinvalde, saimniecisko darbību ir uzsākusi 2019.gada maijā un nodarbojas ar dzērienu un uzkodu tirdzniecību Vecumniekos blakus degvielas uzpildes stacijai “Neste”. Vecumnieku novada iedzīvotāji un caurbraucēji, uzpildot degvielu vai agros rītos dodoties darba gaitās, novērtē iespēju nopirkt kafiju DUS “Neste” teritorijā esošajā kioska ēkā. Tā kā kioska ēka nav atbilstoši aprīkota, tirdzniecība pašlaik ir sezonāla, jo gada aukstajos mēnešos telpās ir pārāk vēss, tāpēc par konkursā iegūtajiem līdzekļiem tiek plānots iegādāties klimata kontroles iekārtu. Lai kļūtu pamanāmāki, K.Reinvalde ir iecerējusi ceļa malā izvietot reklāmas, savukārt sortimenta paplašināšanas nolūkos tiks iegādāta krāsniņa un vitrīna smalkmaizītēm un jauns kafijas aparāts.

Otrs konkursa pretendents Jānis Klāviņš savu uzņēmumu SIA “TreeRoots” reģistrējis 2019.gada janvārī. Uzņēmuma mērķis ir veicināt sakoptu un drošu apkārtējo vidi, sakopjot kokus un paildzinot to dzīvotspēju. Par konkursā iegūto finansējumu bija iecerēts iegādāties  auto kravas piekabi zaru un instrumentu pārvadāšanai pēc sakopšanas darbiem.

Katrs konkursa dalībnieks pretendēja uz maksimālo atbalsta summu – 1500,00 EUR, kas ir maksimālais pieejamais finansējums saimnieciskās darbības veicējiem, kas reģistrējuši saimniecisko darbību mazāk kā 18 mēnešus pieteikuma vērtēšanas brīdī. Vērtēšanas komisija, uzklausot un izvērtējot pretendentu biznesa ideju pieteikumus, atbalstīja K.Reinvaldes (SIA “LaRoute”) biznesa idejas pieteikumu, projektam nosakot  finansējumu 750,00 eiro apmērā, savukārt J.Klāviņa (SIA “TreeRoots”) biznesa ideja tika atbalstīta, nosakot finansējumu 1000,00 eiro apmērā. Līgums par biznesa idejas īstenošanu tika noslēgts ar SIA “LaRoute”.

Aicinām visus interesentus piedalīties konkursā un pieteikt savu biznesa ideju, lai pretendētu uz pašvaldības finansējumu savas biznesa idejas īstenošanai!

Pirmajos trīs konkursa termiņos pretendentiem kopējais piešķirtais finansējums ir 4250,00 eiro. Atlikušais finansējums ceturtajam konkursa periodam ir 1750,00 EUR. Saskaņā ar konkursa nolikumu, biznesa ideju pieteikumi tiek pieņemti līdz brīdim, kamēr konkursa īstenošanai pieejamais finansējums tiek izlietots pilnā apmērā līdz nākamās kārtas uzsākšanas datumam.

Konkursa pieteikumā jāiesniedz:

  1. aizpildīta konkursa pieteikuma veidlapa - nolikuma 1. pielikums;
  2. aizpildīta biznesa idejas apraksta veidlapa, ne vairāk kā 5 lapas - nolikuma 2. pielikums;
  3. aizpildīts finansiālās daļas apraksts – nolikuma 3.1. pielikums;
  4. Naudas plūsmas aprēķins biznesa idejas realizācijas laikā – nolikuma 3.2.pielikums;
  5. pretendenta jeb projekta vadītāja biogrāfijas apraksts (CV).

Pretendentiem noteiktās prasības un nosacījumi, atbalstāmās un neatbalstāmās izmaksas, kā arī vērtēšanas kārtība aprakstīta konkursa nolikumā.

Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 63920596, e-pasts: . 

 

Sagatavoja:
Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore
Tālr. 63920596; e-pasts:

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933