Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noskaidroti uzņēmēju konkursa dalībnieki

Vecumnieku novada dome ceturto gadu rīko konkursu „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva”. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Vecumnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Vecumnieku novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Vecumnieku novadā un stiprināt lokālpatriotismu un piederības sajūtu.

Uzņēmēju izvirzīšana konkursam notika laika posmā no 1. līdz 31. janvārim, kad iedzīvotāji un uzņēmēji tika aicināti pieteikt uzņēmumus 6 nominācijās:

 • „Gada jaunietis uzņēmējdarbībā”;
 • „Gada pakalpojumu sniedzējs”;
 • „Gada lauksaimnieks”;
 • „Gada darba devējs”;
 • „Čaklās rokas”;
 • „Gada ražotājs”.

Pašvaldības iestādes varēja pieteikt uzņēmumus nominācijā „Gada labdaris” un izvirzīt uzņēmumus, ar kuriem bijusi veiksmīga sadarbība projektu realizēšanā, pasākumu rīkošanā un saņemts citāda veida atbalsts.

Šogad iedzīvotāji un uzņēmēji kopumā iesnieguši 28 anketas. Konkursam pieteikta 31 fiziska vai juridiska persona, kas Vecumnieku novadā nodarbojas ar uzņēmējdarbību.

Visvairāk pieteikto uzņēmēju ir nominācijās "Gada pakalpojumu sniedzējs" (pieteikti 10 uzņēmēji) un "Gada lauksaimnieks" (pieteikti 6 uzņēmēji), nominācijās "Čaklās rokas", Gada ražotājs" un "Gada labdaris" pieteikti katrā pa 5 uzņēmējiem. "Gada darba devēja" nominācijai izvirzīti 4 uzņēmumi, bet "Gada jaunietis uzņēmējdarbībā" - 1 uzņēmums. Šogad bez vērtēšanas paliks nominācija "Gada jaunietis uzņēmējdarbībā" jo vienīgais šai nominācijai izvirzītais uzņēmējs savu dalību konkursā atteica. Dalību konkursā apstiprinājuši 12 uzņēmēji.

Visplašāk pārstāvētā nominācija ir „Gada pakalpojumu sniedzējs” – uz galveno balvu šajā nominācijā pretendēs 4 nominanti. Nominācijās “Čaklās rokas”, “Gada darba devējs” un “Gada ražotājs” piedalīsies katrā pa diviem pretendentiem, savukārt nominācijās “Gada lauksaimnieks” un “Gada labdaris” piedalīsies katrā pa vienam dalībniekam.

Nr.

Uzņēmums/ uzņēmējs

Nominācija

1

Drava 85, SIA

Gada pakalpojumu sniedzējs

2

7 maņas, biedrība; Rolial – W, SIA

Gada pakalpojumu sniedzējs

3

Vītoli, ZS (Pie lielās karotes)

Gada pakalpojumu sniedzējs

4

Pīlādzis, Tehnisko sporta veidu klubs

Gada pakalpojumu sniedzējs

5

ALDESIGN rokdarbnīca, IK

Čaklās rokas

6

PINU, SIA

Čaklās rokas

7

Māris Lasmanis (Roņuku olas)

Gada ražotājs

8

GRAUDS AR DVĒSELI, IK

Gada ražotājs

9

Florabalt SIA

Gada darba devējs

10

Pienjāņi SIA

Gada darba devējs

11

Bogdani, ZS

Gada lauksaimnieks

12

Andrejs Rūtiņš Rūtenbergs

Gada labdaris

3. un 5. martā konkursa vērtēšanas komisija devās pie uzņēmējiem, lai klātienē iepazītos ar visiem konkursa dalībniekiem un izzinātu katra uzņēmēja darba specifiku un uzklausītu pieredzes stāstus. Uzvarētāji tiks paziņoti konkursa noslēguma pasākumā. Savukārt viens no konkursa pieteikuma anketas iesniedzējiem izlozē laimēs veicināšanas balvu - grozu ar novada vietējo ražotāju SIA “Ābolis”, SIA “KEEFA”, PS “Gravas”, IK “Dzintarlāse”, “Roņuku olas” un IK “Grauds ar dvēseli” ražoto produkciju.

Ielugums

20. martā plkst. 19.00 Bārbeles tautas namā tiks godināti visi konkursa dalībnieki un noteikti uzvarētāji nominācijās. Pasākuma laikā tiks sveikti arī konkursa “Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2019” uzvarētāji:

 • Mārtiņš Mediņš;
 • Ināra Strēle;
 • Māris Lasmanis un Inese Gulbe – Lasmane (Roņuku olas);
 • SIA Rolial-W
 • SIA LaRoute
 • IK ALDESIGN rokdarbnīca;
 • Dace Krūmiņa (Vecumnieku sadzīves pakalpojumu centrs).

Pasākumu vadīs populārais televīzijas raidījumu vadītājs un moderators Haralds Burkovskis, par muzikālo noskaņu rūpēsies Alise Kante.

Pašvaldība ielūdz visus Vecumnieku novada uzņēmējus un iedzīvotājus uz konkursa noslēguma pasākumu!

Dalību lūgums apstiprināt līdz 17. martam, zvanot pa tālruni 63920596, vai rakstot e-pastā: .

Atbalstitaji page 0001

Alīna Žukauska
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933