Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Uz nenoteiktu laiku pagarināta pieteikšanās ideju konkursam "Reklāmas ģenerators"

Saistībā ar valstī esošo situāciju, konkurss “Reklāmas ģenerators” tiek pagarināts uz nenoteiktu laiku. Konkursa mērķis ir attīstīt jauniešu radošās spējas un veicināt Vecumnieku novada uzņēmumu atpazīstamību.

Vecumnieku novada jauniešu dome, sadarbībā ar 10 novada uzņēmumiem, aicina jauniešus, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, pieteikties konkursam “Reklāmas ģenerators”.

Jaunieši aicināti izveidot reklāmas bukletu kafejnīcai “Sēdnīca”, kafejnīcai-konditorejai “Drava 85”, krodziņam “Pie Lielās karotes”, bezalkoholisko dzērienu ražotājam SIA “Ābolis”, bērnu attīstības centram “Kids GYM”, dabīgās pārtikas ražotājam SIA “Keefa”, kempingam un laivu nomai “Lutauši”, viesu namam “Slokas”, SIA “Vecumnieku sadzīves pakalpojumu centrs” vai Vecumnieku veterinārajai aptiekai – ambulancei SIA “Ķepas”.

Pirms bukleta veidošanas jauniešiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt izvēlēto uzņēmumu, lai iepazītos ar tā specifiku. Reklāmas bukleta izveidošanas un iesniegšanas termiņš tiek pagarināts uz nenoteiktu laiku. Sīkāku informāciju par termiņiem un norisi var saņemt zvanot uz tālruni +371 22011848 (Kristīne Pačkajeva).

Iesūtītos darbus vērtēs speciāli izvēlēta žūrijas komisija – Jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva, Vecumnieku novada jauniešu domes pārstāve Gerda Gustsone, Vecumnieku novada domes projektu koordinatore Alīna Žukauska, kā arī uzņēmumu vadītāji.

Labākie reklāmu autori iegūs balvas no uzņēmumiem un to radītie reklāmas bukleti tiks izvietoti Vecumnieku tūrisma un informācijas centrā.

Sīkāka informācija -  konkursa nolikumā, rakstot uz e-pastu   vai zvanot uz tālruni +371 22011848 (Kristīne Pačkajeva).

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933