Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicina uz uzņēmēju iedvesmas pasākumu LŪST VAI PLĪST Jelgavā

22. septembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums LŪST VAI PLĪST, kurā pakalpojumu sniedzēji no dažādām nozarēm diskusiju formātā atklās izaicinājumus un neveiksmes, ar kurām tie saskārušies savā uzņēmējdarbībā. Pasākums ir bez maksas ar iepriekšēja reģistrāciju.

“Neveiksmju stāsti ir tie, ar kuriem nelepojamies, taču tie noteikti spēj būt iedvesma vai laba mācībstunda kādam citam jaunajam uzņēmējam. Pieredzes apmaiņa uzņēmējdarbībā ir ļoti būtiska, lai mēs nepieļautu vienas un tās pašas kļūdas atkal un atkal. Šajā reizē uzsvars tiks likts uz pakalpojumu jomu un izaicinājumiem pakalpojumu nodrošināšanā. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iesaistīties diskusijās un dalīties arī savā pieredzē. Aicinām pievienoties, iedvesmoties un gūt pieredzi no citu uzņēmēju stāstiem,” aicina LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītāja Agnese Oļševska.

Diskusijā piedalīsies uzņēmēji no LIAA Jelgavas biznesa inkubatora - Matīss Saulītis, SO/SO audiovizuālo medijustudijas vadītājs un režisors, sociālā uzņēmuma Barboleta vadītāja un attīstošās metodes, kas palīdz vieglāk mācīties, radītāja Baiba Blomniece-Jurāne un Jūlija Vilcāne, augueksperts.lv apmācību kursa radītāja. Sarunai pievienosies arī Ieva Balcere-Ozoliņa, LIAA Liepājas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja un “Airbnb” īstermiņa dzīvokļu, arī West House brīvdienu mājas vadītāja; Zane Babre, LIAA Kuldīgas biznesa inkbatora inkubācijas programmas absolvente un ģimenes uzņēmuma/sietspiedes darbnīcas TingPrint vadītāja.

Pasākums notiks 22. septembrī plkst. 15.00 LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā, Peldu ielā 7 (5. stāvā), Jelgavā. Pasākumam var reģistrēties ikviens interesents, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: ej.uz/lustvaiplist1

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators". 

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

Papildu informācija:
Renāte Bērante
LIAA Jelgavas biznesa inkubatora
Vecākā projektu vadītāja
Mob. tālr.: +371 28661058
E-pasts:

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933