Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicina piedalīties starptautiskā biznesa forumā "Atklāj jaunas biznesa iespējas. Atklāj Latviju"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina piedalīties Latvijas simtgadei veltītā starptautiskā biznesa forumā "Atklāj jaunas biznesa iespējas. Atklāj Latviju".

Uzņēmējdarbības forums būs ārvalstu un Latvijas uzņēmēju tikšanās, lai veidotu biznesa kontaktus un attīstītu sadarbību, īpašu uzmanību veltot Latvijai kā vietai ar nozīmīgu starptautiskās sadarbības potenciālu dažādās tautsaimniecības nozarēs.

Pasākuma ietvaros notiks gan ārvalstu, gan Latvijas ekspertu uzstāšanās, uzņēmēju tematiskās paneļdiskusijas, meistarklases, veiksmes stāstu prezentācijas, divpusējās biznesa tikšanās un diskusija "Īstā vietā – Latvijā" ar spilgtiem dzīvesstāstiem par pieredzi ārvalstīs un pieņemto lēmumu atgriezties Latvijā.

Foruma centrālā tēma – pasaules tendences un iespējas, ko tās sniedz šodien, mūsu valsts simtajā pastāvēšanas gadā. Pasākumā, atskatoties uz Latvijas simts gadiem, tiks apzinātas mūsdienu iespējas un vērsts skats nākotnē, izvērtējot pasaulē notiekošās pārmaiņas, kas ietekmē ikviena dzīvi un izaugsmi.

Foruma programma skatāma pasākuma mājaslapā.

Kad: 2018. gada 20.–21. jūnijā

Kur: Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes iela 55, Rīga

Reģistrācija pasākumam iespējama,  kamēr tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits.

2018. gada 18. jūnija iespējams tikties klātienē arī ar LIAA pārstāvjiem ārvalstīs un izzināt sev interesējošos jautājumus par mērķtirgu. Individuālās tikšanās notiks viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija", zālē "Alfa" (adrese: Rīga, Elizabetes iela 55), pēc iepriekš sastādīt grafika. Plašāka pieteikšanās un reģistrēšanās šeit.

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039459
E-pasts: 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933