Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noslēdzies otrais biznesa ideju konkursa „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2018” pieteikumu termiņš

Janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2018”, kur kopējais apgūstamais finansējums ir 6000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir līdz 1500,00 EUR.

Konkurss notiek no 2018. gada 1. janvāra līdz 30. novembrim. Tam ir noteikti 4 pieteikšanās termiņi:

2. janvāris – 29. marts;

3. aprīlis – 29. jūnijs;

2. jūlijs – 28. septembris;

1. oktobris – 30. novembris.

Šobrīd sācies trešais biznesa ideju pieteikumu iesniegšanas termiņš, kas noslēgsies 28. septembrī. 1. un 2. pieteikumu termiņā savas biznesa idejas iesniedza 4 potenciālie un esošie uzņēmēji.

Vērtēšanas komisija tikās ar biznesa ideju pieteicējiem, uzklausot un izvērtējot katra pretendenta biznesa ideju. Atbalstītas tika trīs biznesa idejas, ko iesniedza Ēriks Kristapsons (projektam noteiktais finansējuma apjoms 750,00 EUR) , Z/S “Griezes” (projektam noteiktais finansējuma apjoms 750,00 EUR) un SIA “Ābolis” (projektam noteiktais finansējuma apjoms 1000,00 EUR). Līgumi par projektu īstenošanu tika noslēgti ar SIA “Ābolis” un Z/S “Griezes”.

Pirmajā pieteikumu iesniegšanas termiņā savu ideju iesniedza Ēriks Kristapsons, plānojot iegādāties medus sviedi medus ražošanai.

Otrajā pieteikumu iesniegšanas termiņā savas biznesa idejas iesniedza Z/S “Griezes”, plānojot iegādāties žāvēšanas iekārtu dzērveņu sukāžu ražošanai un izremontēt dzērveņu pārstrādes telpu.

SIA “Ābolis” projekta pieteikumā paredzējis iegādāties vairākas iekārtas savas saimnieciskās darbības attīstīšanai un efektīvāku ražošanas procesu nodrošināšanai – “Bag in box” pildīšanas iekārta, alumīnija rāmja nojume tirdzniecības pasākumiem, terases izveide ražošanas darba laukuma paplašināšanai un pudeļu mazgātājs.

Everts Emīls Gertsons ražo koka izstrādājumus – mēbeles un sadzīves piederumus ar iegravētiem senlatviešu rakstiem un etniskajām zīmēm. Projekta ietvaros iecerēts iegādāties līmētas koka plātnes produktu izgatavošanai.

Aicinām visus interesentus piedalīties, pieteikt savu biznesa ideju un pretendēt uz pašvaldības finansējumu savas biznesa idejas īstenošanai! Vēl var paspēt pieteikties trešajam un ceturtajam biznesa ideju konkursa pieteikumu pieņemšanas termiņam.

Šobrīd kopējais pieejamais konkursa finansējums ir 4250,00 EUR.

Projektu pieteikumi tiks pieņemti līdz brīdim, kamēr konkursa īstenošanai pieejamais finansējums tiks izlietots pilnā apmērā līdz nākošās kārtas uzsākšanas datumam.

Konkursa pieteikumā pretendentiem jāiesniedz:

  1. aizpildīta konkursa pieteikuma veidlapa;
  2. aizpildīta biznesa idejas apraksta veidlapa un biznesa idejas finansiālās daļas apraksta veidlapa, ne vairāk kā 5 lapas;
  3. pretendenta jeb projekta vadītāja biogrāfijas apraksts (CV);
  4. komercsabiedrības reģistrācijas apliecības kopija vai lēmums par komercsabiedrības ierakstīšanu komercreģistrā (ja iesniedzējs ir juridiska persona).

Pretendentiem noteiktās prasības un nosacījumi, atbalstāmās un neatbalstāmās izmaksas, kā arī vērtēšanas kārtība aprakstīta konkursa nolikumā.

Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 63920596, e-pasts: . 

 

Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933