Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumniekos ražo kurināmo eksportam

Uzņēmums „Wood4ex”, kas nodarbojas ar kamīnmalkas, palešu, dēļu ražošanu un kokmateriālu kaltēšanas pakalpojumiem, var lepoties ar augstas kvalitātes produkciju, kas pamatā tiek eksportēta uz ārvalstīm – Angliju, Īriju, Vāciju un Skandināvijas valstīm.

Ražotne atrodas 1,5 kilometru attālumā no Vecumnieku centra virzienā uz Ķeguma novadu, adrese: „Stiebriņi”, Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV-3933.

Uzņēmuma saimnieks Jānis Ratnieks neliedz interesentiem apmeklēt ražotni arī klātienē. Ir iespējamas izzinošas ekskursijas grupām, kurās var apmeklēt uzņēmumu un gūt izzinošu informāciju par uzņēmuma darbību, uzņēmējdarbības specifiku, kā arī iegādāties uz vietas saražoto produkciju.

Sezonas laikā uzņēmums nodrošina darba vietas vidēji 15 cilvēkiem. Šobrīd uzņēmumā strādā 12 cilvēki, kuriem tiek meklēti papildspēki. „Wood4ex” aicina darbā atbildīgus, strādāt gribošus darbiniekus – uzņēmumam nepieciešami kokmateriālu apstrādātāji ar lentzāģa operatora vai palīga prasmēm. Atzinīgi tiks novērtēti arī darbinieki ar kurinātāja, metinātāja prasmi, traktortehnikas un autokāra vadītprasmi.

Uzņēmums piedāvā attiecīgu samaksu pēc padarītā darba, kā arī nodrošinās apmācību darba vietā vai specializētos kursos. Uzņēmuma vadītājs interesentus aicina sazināties pa tālruni 29259709.

Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Wood4ex"

Vadītājs: Jānis Ratnieks

Nodarbināto skaits: 12

Uzņēmums reģistrēts 2011. gada 31. janvārī

Produkcija: kamīnmalkas ražošana, palešu, dēļu ražošana; kokmateriālu kaltēšanas pakalpojumi

Atrašanās vieta: "Stiebriņi", Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV-3933

Kontakti: tālrunis – 29259709, e-pasts: , mājaslapa: www.wood4ex.lv

Piedāvātās darba vietas apraksts: kokmateriālu apstrādātājs – lentzāģa operators vai palīgs; atalgojums pēc padarītā, apmācība darba vietā vai specializētos kursos; atzinīgi novērtē kurinātāja, metinātāja prasmi, traktortehnikas un autokāra vadītprasmi

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933