Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Aicināt iesniegt pieteikumus konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2021”. Lai godinātu tos, kas neatlaidīgi strādājuši, gūstot panākumus eksportā, inovāciju ieviešanā, kā arī radījuši tādus tūrisma produktus, kas spēj gūt atzinību arī ārpus Latvijas robežām, LIAA kopīgi ar Ekonomikas ministriju un Latvijas Eksportētāju asociāciju “The Red Jackets” rīko konkursu “Eksporta un inovācijas balva 2021”.

2020.gada janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja konkursu „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva”, kurā tika pieteikti uzņēmumi, kas iepriekšējā kalendārajā gadā (2019.gadā) savā jomā bija labākie un veiksmīgākie, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību un veicinot uzņēmēju pazīstamību.

Zemgales Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar META Advisory aicinu Jūs piedalīties semināru ciklā par Eiropas Zaļo kursu, kas notiks 09.09.2021. un 17.09.2021 pl.12.00 – 13.30 platformā ZOOM.

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) arī šogad aicinām pieteikt dalību Mehatrons-2021, kas notiks 4.SEPTEMBRĪ Pasta salā- Jelgavā no 10.00.

Zemgales Plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar pašvaldībām, izglītības iestādēm un uzņēmējiem jau trešo gadu organizē konkursu “Radoša Zemgale”, kura ietvaros uzņēmēji, biedrības un tūrisma pakalpojuma sniedzēji uzdod uzdevumu un skolēni no 5.-12.klasei veido darbus atbilstoši uzdevumam.

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada domes ir uzsākušas kopīgu attīstības plānošanas darbu un izstrādā jaunveidojamā Bauskas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju (IAS) un attīstības programmu (AP).

2021.gada 31.maijā noslēdzās otrais biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2021” pieteikumu iesniegšanas termiņš. Šā gada 9.jūnijā konkursa vērtēšanas komisija tikās ar četriem konkursa pretendentiem. Tikšanās tika organizēta attālināti tiešsaistes platformā, lai detalizētāk uzzinātu par katra pretendenta pieteikto biznesa ideju un izvērtētu atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem. Vērtēšanas komisijas lēmuma rezultātā, atbalstu finansējuma saņemšanai saņēma divi uzņēmēji.

2021.gada 31.martā noslēdzās pirmais biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2021” pieteikumu iesniegšanas termiņš, kurā savus pieteikumus iesniedza 7 pretendenti. Šā gada 13.aprīlī konkursa vērtēšanas komisija tikās ar pretendentiem attālināti tiešsaistes platformā, lai detalizētāk uzzinātu par katra pretendenta pieteikto biznesa ideju un izvērtētu atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem. Vērtēšanas komisijas lēmuma rezultātā, līgums par finansējuma piešķiršanu tika noslēgts ar četriem uzņēmējiem.

Zemgales mazie un vidējie ražojošie uzņēmumi ir aicināti pieteikties digitalizācijas treniņam Kickstart, kas startēs 11. maijā un ļaus uzņēmumiem izvērtēt, kā ar dažādiem digitāliem rīkiem attīstīt savu biznesu. Treniņu rīko Latvijas IT klasteris sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu, un pieteikšanās tam ir atvērta līdz 30. aprīlim: https://ej.uz/kickstartzemgale

Pēc aprīļa mēnesī notikušajām komisijām, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubators apstiprinājis atbalsta sniegšanu 7 jauniem uzņēmumiem inkubācijas programmā un 26 biznesa ideju autoriem pirmsinkubācijas programmā, no kuriem 6 ir diasporas dalībnieki.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933