Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

Arī Vecumnieku novada uzņēmēji - amatnieki un mājražotāji, atsaukušies Zemgales plānošanas reģiona uzņēmējdarbības centra (ZUC) iniciatīvai, šajā visiem, jo īpaši uzņēmējiem, sarežģītajā laikā sniegt informāciju par sevis sniegtajiem pakalpojumiem un ražojumiem. Pagaidām aicinājumam atsaukušies 19 vietējie uzņēmumi.

Laikā, kad valstī noteikta ārkārtas situācija un sabiedrisko ēdināšanas iestāžu pakalpojumu pieejamība ir ierobežota, Vecumnieku krodziņš "Pie lielās karotes" piedāvā ēdiena piegādi mājās vai darbā! Lai veiktu pasūtījumu, jāzvana uz tālruņiem: 29423143 vai 22443424. Lai iegūtu informāciju par citiem apkārtnes ēdināšanas uzņēmumiem, Bauskas Tūrisma informācijas centrs ir izveidojis interaktīvu karti, kurā redzami Bauskas un apkārtnes (tai skaitā Vecumnieku novada) tūrisma pakalpojumi, kas uz valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa laiku apmeklētājiem ir pieejami vai arī slēgti.

Vecumnieku novada dome ceturto gadu rīko konkursu „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva”. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Vecumnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Vecumnieku novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Vecumnieku novadā un stiprināt lokālpatriotismu un piederības sajūtu.

No 2019. gada 1. janvāra līdz 29. novembrim Vecumnieku novada pašvaldībā norisinājās biznesa ideju konkurss „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2019”, kur kopējais apgūstamais finansējums bija 6000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums - līdz 1500,00 EUR.

LEADER sadarbības projekta „Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros 4. martā notiks seminārs “Sociālo uzņēmumu un pašvaldību sadarbība”, uz ko aicināti  visu pašvaldību darbinieki, esošie un topošie sociālie uzņēmēji.

No 7. februāra noteiktas papildu biodrošības prasības mājputnu novietnēs, lai mazinātu putnu gripas pārnešanas iespēju uz mājputnu novietnēm

21. janvārī Bārbeles tautas namā Lauku attīstības konsultanti organizēja tikšanos topošajiem un esošajiem bioloģiskajiem lauksaimniekiem, lai iepazītu viens otru un dalītos pieredzē. Tika arī pasniegtas apliecības par «Bioloģiskās lauksaimniecības» programmas apguvi.

Aicinām uzņēmējus izmantot iespēju un pieteikties Zemgales reģiona lielākajam uzņēmējdarbības pasākumam Iespēju festivāls “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020”, kas notiks šā gada 24. un 25. aprīlī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Līdz 2020. gada 15. februārim piedāvājam īpašus Agrās pieteikšanās nosacījumus dalībniekiem.

Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu no visas Latvijas, kam ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai. Apmācības būs unikāla iespēja īsā laikā dažādu speciālistu vadībā apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai dibinātu savu sociālo uzņēmumu un ideju beidzot pārvērstu realitātē.

No 2020. gada 1. janvāra līdz 31. janvārim Vecumnieku novada iedzīvotāji, uzņēmēji un pašvaldības iestādes tiek aicinātas pieteikt uzņēmumus, kas 2019. gadā savā jomā bijuši labākie un veiksmīgākie, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā un veicinot Vecumnieku novada uzņēmēju pazīstamību.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933