Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

No 26. līdz 27. aprīlim Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, notiks pasākums “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”.

Vecumnieku novada konkursa «Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva 2018» svinīgs noslēguma sarīkojums «Sarunu Šovs: Vakars ar uzņēmēju» 22. martā Vecumnieku tautas namā noritēja nepiespiestā atmosfērā.

Biedrības “Bauskas rajona lauku partnerība” rīko informatīvu semināru par nosacījumiem atklāta konkursa LEADER projekta iesnieguma sagatavošanā aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" - 1.1.rīcībā "Atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai un ražošanai" un 1.2. rīcībā "Tūrisma nozares attīstības un sadarbības veicināšana"

Projekts “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana” Nr. 17-00-A019.332-000003

Radošums un inovācija jaunu piedāvājumu veidošanā mājražotājiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Apmācību mērķis: Veicināt vietējo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju konkurētspēju, pilnveidojot prasmes radoši un inovatīvi veidot jaunus un dažādot esošos produktus un pakalpojumus.

Biedrība „Bauskas rajona lauku partnerība” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 5.kārtu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas”.

Šogad trešo gadu norisinās konkurss „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva 2018”. Uzņēmēju izvirzīšana konkursam notika laika posmā no 1. līdz 31. janvārim, kad iedzīvotāji un uzņēmēji tika aicināti pieteikt uzņēmumus 6 nominācijās

Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību 21. februārī, Rīgas domes sēžu zālē, rīkoja ikgadējā konkursa “Latvijas Labākais tirgotājs 2018” apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalījās nozaru pārstāvji no Vecumnieku novada.

Aicinām mazos un vidējos uzņēmējus piedalīties SEB bankas Izaugsmes programmā, kuras laikā būs iespēja kopā ar pieredzējušiem mentoriem veicināt uzņēmuma izaugsmi un uz izaugsmi mērķētu biznesa domāšanas veidu, analizējot savus biznesa mērķus, identificējot jaunus mērķa tirgus un mērķauditorijas, paplašinot biznesa kontaktu loku un apgūstot finanšu prasmes.

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”, kas notiks 26. un 27.aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24, Jelgavā. “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” šogad tiks veidots kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā.

Šogad Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ilgs  no 13. līdz 17.martam, piedāvājot plaša spektra pasākumus topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, skolēniem un interesentiem.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933