Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

22. septembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums LŪST VAI PLĪST, kurā pakalpojumu sniedzēji no dažādām nozarēm diskusiju formātā atklās izaicinājumus un neveiksmes, ar kurām tie saskārušies savā uzņēmējdarbībā. Pasākums ir bez maksas ar iepriekšēja reģistrāciju.

No 2022. gada 7. oktobra līdz 7. novembrim jaunajiem saimniekiem būs iespēja iesniegt projektus pasākumā "Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai". Atbalsta mērķis ir sekmēt gados jaunu cilvēku iesaistīšanos pastāvīgā lauksaimniecības darbībā un nodrošināt darbaspēka atjaunošanos un paaudžu nomaiņu lauksaimniecības sektorā. Šī ir iespēja saņemt vienreizēju maksājumu jaundibināta (vai pārņemta) lauksaimniecības uzņēmuma dibināšanai un attīstībai, saskaņā ar iesniegto darījuma darbības plānu.

Zemkopības ministrija (ZM) aicina Latvijas lauksaimniekus, lauku uzņēmējus un mežsaimniekus  piedalīties reģionālo konferenču ciklā par Kopējo lauksaimniecības politiku (KLP) Latvijā no 2023. gada.

Seminārā 19.augustā būs iespējams uzzināt par produktu un pakalpojumu sekmīgas pārdošanas priekšnosacījumiem, iespējamiem pārdošanas kanāliem un dažādām e-komercijas platformām.

Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs aicina iedzīvotājus iesniegt pretendentus pašvaldības konkursa “Bauskas novada Uzņēmēju gada balva” nominācijā “Labākais darba devējs”.

Ja Jums ir šāda iespēja palīdzēt, lūdzam sazināties ar Jāni Kalinku un sniegt informāciju par darba iespējām Ukrainas civiliedzīvotājiem savā uzņēmumā.

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Zemgales Uzņēmējdarbības centru 12. maijā, sākot no pulksten 10, dienas garumā organizē Biznesa atbalsta dienu uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”, kas notiks klātienē, Svētes ielā 33. Pasākums ir bez dalības maksas, taču vietu skaists ir ierobežots, tāpēc līdz 6. maijam jāaizpilda elektroniskās reģistrācijas anketa – šeit.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators izziņo 2022. gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus no Jelgavas pilsētas, Bauskas, Dobeles un Jelgavas novada pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

Bauskas novada uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs aicina ikvienu novada uzņēmēju pierakstīties aktualitāšu saņemšanai e-pastā, lai uzzinātu par plānotajiem pasākumiem, atbalsta instrumentiem un citu uzņēmējiem noderīgu informāciju!

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933