Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2020”, kur kopējais apgūstamais finansējums ir 7000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir līdz 1500,00 EUR.

Aicinām Vecumnieku novada uzņēmējus piedalīties forumā "CexitBiz", kas notiks 29.maijā tiešsaistē, lai kopīgi rastu atbildes uz jautājumiem- kā krīzes laikā paredzēt, radīt un nopelnīt.

Laikā, kad daudzi uzņēmumi cieš zaudējumus Covid-19 izraisītās krīzes dēļ, turpinās pieteikšanās Eiropas Sociālā fonda projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" bezmaksas atbalstam darba aizsardzības uzlabošanā bīstamo nozaru uzņēmumos.

Nereti uzņēmējiem ir grūtības saņemt aizdevumu bankās, jo nepieciešamais aizdevuma apjoms ir par mazu vai, uzsākot jaunu biznesu, nav nedz kredītvēstures, nedz finanšu plūsmas. ALTUM mazo aizdevumu uzņēmējiem lauku teritorijās jau izmanto visdažādāko nozaru uzņēmēji visā Latvijā. Arī šobrīd, Covid-19 vīrusa izplatības laikā, šī ALTUM programma noder daudziem uzņēmējiem reģionos.

Saistībā ar valstī esošo situāciju, konkurss “Reklāmas ģenerators” tiek pagarināts uz nenoteiktu laiku. Konkursa mērķis ir attīstīt jauniešu radošās spējas un veicināt Vecumnieku novada uzņēmumu atpazīstamību.

Neskatoties uz trauksmaino situāciju visā pasaulē, arī 2020. gadā Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” turpinās meklēt un godināt Latvijas atvērtākos darba devējus. Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas darba devējiem tiks atklāta iespēja pieteikties pašnovērtējumam dažādības vadības izcilībā. Aicinām darba devējus pieteikties pašnovērtējumam, apmeklējot tīmekļa vietni: https://www.dazadiba.lv/iesaisties/vertesana/pieteiksanas/. Anketas pildīšanas termiņš: 22. jūnijs.

Arī Vecumnieku novada uzņēmēji - amatnieki un mājražotāji, atsaukušies Zemgales plānošanas reģiona uzņēmējdarbības centra (ZUC) iniciatīvai, šajā visiem, jo īpaši uzņēmējiem, sarežģītajā laikā sniegt informāciju par sevis sniegtajiem pakalpojumiem un ražojumiem. Pagaidām aicinājumam atsaukušies 19 vietējie uzņēmumi.

Laikā, kad valstī noteikta ārkārtas situācija un sabiedrisko ēdināšanas iestāžu pakalpojumu pieejamība ir ierobežota, Vecumnieku krodziņš "Pie lielās karotes" piedāvā ēdiena piegādi mājās vai darbā! Lai veiktu pasūtījumu, jāzvana uz tālruņiem: 29423143 vai 22443424. Lai iegūtu informāciju par citiem apkārtnes ēdināšanas uzņēmumiem, Bauskas Tūrisma informācijas centrs ir izveidojis interaktīvu karti, kurā redzami Bauskas un apkārtnes (tai skaitā Vecumnieku novada) tūrisma pakalpojumi, kas uz valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa laiku apmeklētājiem ir pieejami vai arī slēgti.

Vecumnieku novada dome ceturto gadu rīko konkursu „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva”. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Vecumnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Vecumnieku novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Vecumnieku novadā un stiprināt lokālpatriotismu un piederības sajūtu.

No 2019. gada 1. janvāra līdz 29. novembrim Vecumnieku novada pašvaldībā norisinājās biznesa ideju konkurss „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2019”, kur kopējais apgūstamais finansējums bija 6000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums - līdz 1500,00 EUR.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933