Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jauniešu mācības rīko Bārbelē

Oktobrī Bārbeles pagasta tautas namā notiks Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotā jauniešu biznesa ideju konkursa «Laukiem būt!» mācības.

Semināru ciklu ievadīs informācijas diena 2. oktobrī, kurai idejām bagāti jaunieši un uzņēmēji no 18 līdz 40 gadu vecumam aicināti pieteikties pa tālruni 20267734 vai e-pastu . Vairāku Vecumnieku novada pretendentu pieteikumi jau saņemti.

Nodarbību dienas Bārbeles tautas namā ieplānotas 3., 4., 10.-12.oktobrī. Mācības cikla dalībniekiem ir bez maksas. To mērķis ir iemācīt jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā savu ideju ielikt biznesa plānā un pārliecinoši prezentēt, sagatavojot uzņēmējdarbības projektu.

Mācībās kopā ar lektoriem un LLKC konsultantiem jaunieši pētīs tirgu, konkurenci, aprēķinās iespējamo peļņu un zaudējumus, kā arī noteiks potenciālo ieguvumu no produkta vai pakalpojuma. Plānots izzināt grāmatvedību, uzņēmumu reģistrēšanu un mārketingu. Biznesa plānu konkursā varēs iegūt finansējumu uzņēmējdarbības sākšanai.

Mācības un konkursu «Laukiem būt!» LLKC organizē septīto gadu ar Valsts lauku tīkla un finanšu institūcijas ALTUM līdzdalību. Vairāk informācijas vietnē laukutikls.lv.

 

Kristaps Stallīts,
lauku konsultants

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933